Alo İletişim

Bize Ulaşın  0.232. 362 01 00

Alo iletişim – Ev temizliği için bizi arayın

temizlik,telefonu,iletişimi,temizlik şirketine nasıl ulaşılır,ev temizlikçi tel nosuİzmir’de ve çevre il ve ilçeler de, ihtiyacınız olan her çeşit temizlik hizmeti için bizi arayın. Size İzmir’in temizlik sektöründe ki, en köklü firmalardan birisi olan Egem Temizlik Hizmetleri bünyesinde ki, en profesyonel temizlik elemanlarını gönderelim.

Hizmetlerimizden bazıları;
ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, kurumsal temizlik, inşaat temizliği, bina temizliği, villa temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, okul temizliği, dershane temizliği v.b.

İş başvurusu için: Aşağıdaki mail adresimize yazıp, iletişim için telefon numaranızı bırakın. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

mail: pasifiktemizlik@hotmail.com

 

temizlik şirketleri, izmirde temizlikçi firmaları, izmir temizlik, izmirde temizlik firmaları, izmir temizlik hizmetleri, izmirde halı yıkamacı şirketi ,izmirde koltuk yıkamacı, izmirdeki işyeri temizliği, izmirde karşıyakada temizlikçiler, temizlik firmaları izmir, ev temizliği çeşme, kuşadası temizlik, didim temizlik, urla temizlik, foça temizlik, aliağa temizlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.