Alo İletişim

Alo İzmir Temizlik firması, İzmir Ev Temizliği şirketi

Alo İletişim

Bize Ulaşın :  0232 362 01 00

 Ev temizliği için bizi arayın

temizlik,telefonu,iletişimi,temizlik şirketine nasıl ulaşılır,ev temizlikçi tel nosuİzmir’de ve çevre il ve ilçeler de, ihtiyacınız olan her çeşit temizlik hizmeti için bizi arayın. Size İzmir’in temizlik sektöründe ki, en köklü firmalardan birisi olan Egem Temizlik Hizmetleri bünyesinde ki, en profesyonel temizlik elemanlarını gönderelim.

Hizmetlerimizden bazıları;
ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, kurumsal temizlik, inşaat temizliği, bina temizliği, villa temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, okul temizliği, dershane temizliği v.b.

İş başvurusu için: Aşağıdaki mail adresimize yazıp, iletişim için telefon numaranızı bırakın. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

mail: pasifiktemizlik@gmail.com

 

İnsan Kaynakları | Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

izmir temizlik elemanı iş ilanları

Şirketimize Katılmak İster Misiniz ? Lütfen başvuruda bulunmadan önce aşağıda belirtilen esasları gözden geçiriniz.

İzmir Temizlik Şirketi İzmir genelinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Tüm ilçe ve semtlerdeki en yaygın servis ağına sahip temizlik oluşumuyuz.

İzmirde Temizlik Şirketi iş başvuru sistemi her zaman açık bir sistemdir.

Şirketimiz İzmir’de profesyonel olarak temizlik hizmeti verdiğinden dolayı sürekli büyümekte olan bir firma olup, buna ek olarak personel ihtiyacımız sürekli olmaktadır.

Başvuruların tarafımıza ve aynı zamanda sizin tarafınıza hızlıca dönüşüm sağlanması için çağrı merkezi hattımızdan direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Ek olarak kendinize özgü oluşturduğunuz bir CV var ise ilgili iletişim kanallarımızdan dilerseniz bizlere ulaştırabilirsiniz.

Aşağıda yorum kısmından hızlı bir şekilde başvurabilir, e-posta adresinizi ve iletişim telefon numaranızı eklerseniz yine geri dönüş sağlayabilirsiniz.

İzmir Bostanlı Temizlik Şirketi, profesyonel bir şirkettir. Hali hazırda bünyemizde bulunan personellerimiz uzun zamandır bu işi yapmakta olup, deneyimlidir. Daha önce bu temizlik alanında çalıştıysanız mutlaka başvuru yaparken belirtiniz.

Temizlik İşi Nasıl Bulunur , İzmir temizlik şirketleri iş ilanları | Karşıyaka temizlik iş ilanları | temizlik görevlisi, temizlik elemanı iş ilanı | karşıyaka temizlik iş ilanları | temizlik elemanı | profesyonel temizlik şirketi iş başvurusu | temizlik hizmetleri iş başvurusu

Egem Temizlik Nerede
Egem Temizlik

Adres 6440/2 sokak no:32/A Bostanlı –  Karşıyaka  / İZMİR – Tuğba kuruyemiş sokağı

Tel : 0 232 362 01 00 *   0 532 513 10 99

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Mobil Arama
Bize Gelin