Ev Temizliği

Alo İzmir Temizlik firması, İzmir Ev Temizliği şirketi

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketleri

Ev Temizliği

Egem Temizlik, Ev Temizlik Hizmetleri

Günümüzün çalışma şartlarının zor ve yoğun olması nedeniyle kendimize ve ev temizliği için ayırdığımız zaman kısıtlanmaktadır. Bu yüzden haliyle evlerimizin temizlik işleri aksamaktadır. Böyle durumlarda, Temizlik Firmaları arasında öncü bir konumda olan firmamız devreye girmekte ve sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmaktadır. Evlerinizin temizliğini, halılarınız ve koltuk temizliği dahil veya hariç olmak üzere komple temizlik işlerinizi yapmaktayız.

Bahar ve bayram temizlikleri, düğün nişan gibi durumlarda ve özel günler öncesinde veya sonrasında, kapsamlı bir temizlik ihtiyacı hasıl olduğu zaman bu halı ve koltuk yıkamalı temizlik hizmeti tercih edilmektedir. İzmir ev temizliği eleman temini ve komple temizlik hizmeti için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu gibi durumlar haricinde ise sadece halı, koltuk, yatak yıkama dışında evin komple temizliği yapılmaktadır. Evlerin temizliği esnasında ev sahiplerinin yönlendirmesi, hedeflenen ev temizlik işlemine tam ulaşılması açısından önem arz etmektedir. Her ev sahibinin farklı temizlik anlayışı ve farklı istekleri olmaktadır. Elemanlarımız standart ev temizliği hizmetini sunarken, sizlerin mutlu olacağınız bir hizmeti vermeleri çok önemlidir. Telefonla randevu alırken evinizin durumu ile ilgili tam bilgi vermeniz, bizim de yeterli olacak eleman sayısını ve gerekli olacak malzemeleri tam olarak gönderebilmemiz için çok önemlidir.

Ev temizliği hizmetine dahil olan işlemlerimiz;

Mutfak temizliği (dolap içleri isteğe bağlıdır)
Banyo, Tuvalet temizlliği
Salon ve odalar (prizler ,radyatörler,eşyaların toz alımı )
Halı ve koltuk silinmesi (isteğe bağlı)
Cam, Çerçeve, Panjur temizliği
Balkon, Teras temizliği

İnşaat sonrası ev temizliği çok önemlidir. Eşyalarınız yerleşmeden önce komple bir temizlik gerekmektedir. Bu temizlik yapılırken çok titiz bir şekilde, yeni eşyalara zarar vermeden itinalı bir ev temizliği yapılmalıdır. İnşaat kalıntıları, boya harç artıkları, süpürgelik kalıntıları ve derz arası temizlikleri itina ile yapılmalıdır. İnşaat sonrası ev temizliğinde, evde bulunan çeşitli aksaklıklar temizlik yapıldığında gün yüzüne çıkabilir. Arızalı malzemeden kaynaklanan çeşitli hatalar, ev sahibine hemen bildirilmelidir. Tıkalı su giderleri, hatalı parkeler, hatalı çift cam, kırık fayans ve seramikler, çalışmayan panjurlar, su kaçakları en çok karşılaşılan sorunlardır.

İnşaat sonrası ev temizliği yaparken kullandığımız ürünlerin tamamı, insan sağlığına zarar vermeyen genel temizlik ürünleri olup kesinlikle asit türü ve malzemelere zarar veren kimyasal ürünler kullanmıyoruz.

Önemli Not:

Müşteriler tarafından ev temizlik hizmeti talep edildiğinde, genellikle karşılaştığımız en büyük sorun evin durumu hakkında eksik bilgi verilmesi bizleri zor durumda bırakmaktadır. O yüzden evin büyüklüğü, evin tavan arası, mahzeni, veya dubleks, tripleks olup olmadığı, kapalı garajı varsa temizlenmesinin gerekip, gerektiği gibi detayları belirtmeniz çok yerinde olacaktır.

 

Mobil Arama
Bize Gelin