Foça Ev Temizlik Firmaları

Alo İzmir Temizlik firması, İzmir Ev Temizliği şirketi

Foça Ev Temizlik Firmaları

Foça Ev Temizlik Firmaları

Alo İzmir Temizlik , 0 232 362 01 00  Her zaman birinci sınıf yapımız ile farklı anlara imza atılması konusunda uzman yardımcınız olarak bizler Foça Ev Temizlik Firmaları olarak hizmet vermeye devamlılık katılmış üstün başarımızı sunmaktayız. Bir çok kişinin referanslığını üstlenmiş olduğumuz devasa temizliklerinizde fark katmaya devam eden yapımız ile harika anlara imza atılması konusunda başarı elde etmiş olmaktayız. O bakımdan dolayı da her zaman bir çok konuda harika adımlar ile ilerleme söz konusu hale getirmiş bulunmaktayız.

Foça Ev Temizlik Firmaları

Foça Ev Temizlik Firmaları

Aynı zamanda Foça Ev Temizlik Firmaları olarak isteyene dip bucak tabiri ile temizlik sununmakta isteyene günlük temizlik konusunda yardımcı sunmaktayız.  Her zaman birinci sınıf olmak adına gelişime yüz tutmuş olan yapımız ile devrim yaratmaya devam etmiş bulunmaktayız. O bakımdan dolayı da bir çok kapsamı da beraberinde getirmeyi başarmış olduğumuz devasa yanıtımları  ele alan yapımız ile devrim yaratma adına gelişime katkı sağlamış olmaktayız. Her zaman Foça Ev Temizlik Firmaları bakımından bizler sizlerin sağlıklı ortamda oluşan temizlikeriniz konusunda yardım olmaktayız. Gelişim konusunda lider firmayız. 

Çandarlı Temizlik Şirketleri, Çandarlı  ev temizlik hizmetlerine %50 İNDİRİM imkaniyla koltuk yıkama işlemini size hediye ediyor… Çandarlı  Yeni Foça Ve Eski Foça nın her köşesine tadilatli yazlık ev temizliği, eşyasiz yazlık temizliği, eşyalı dolu ev temizliği hizmetlerimiz memnuniyet garantisiyle yapılmaktadır. ..
Foça Temizlik hizmetlerini ev temizliklerinde tercih ettiğinizde temizlik ürünleri şirketimizce karşılanmaktadır. …
Yoğun ilginiz için teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz.
Çandarlı ev temizliği hizmeti, Yeni Şakran temizlik hizmetleri ,Çakmaklı Temizlik firmaları, Foça Ev Temizlik Firmaları , Yeni Foça Temizlik Şirketi, Eski Foça Temizlik Şirketleri, Bağarası, Horozgediği, Kozbeyli , Gencelli, Buruncuk

Foça Ev Temizlik Firmaları – Alo İzmir Temizlik – 0 232 362 01 00

Foça da ev temizliği , Çandarlı  yazlik ev temizliği,Çandarlı datadilatlı yazlık ev temizliği hizmeti yaptırmak istiyorsanız, şehir dışında olupta temizlik için vaktiniz yoksa temiz hijyenik bir eve vakit harcamadan girmek istemezmiydiniz?
Foça Temizlik Şirketi en güvenilir ve profosyonel ev temizlik firması olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmistir. Tüm yıl zaman zaman gitme ve temizleme fırsatı buldugunuz fakat derin ince temizlik hizmetine ihtiyac duyorsaniz Bahar Kampanyamiz tam size göre. Foça Ev Temizlik Firmaları , foçada temizlik şirketi , ev temizliği hizmeti foça ,egem temizlik
Tüm ev temizliginiz komple profosyonel ekibimiz eşliğinde kusursuz ve garantili şekilde gerçekleştirilirken, koltuk ve halilariniz da hatta yataklarinizda %50 indirimle yıkıyoruz. Foça Ev Temizlik Firmaları , foçada temizlik şirketi , ev temizliği hizmeti foça ,egem temizlik


Sizde kesinlikle bu fırsat kaçmaz diyorsanız önceden randevu almayı unutmayınız.


Hizmetlerimiz; Foça Ev Temizlik Firmaları, Foça yazlık ev temizliği,Foça tadilat temizliği,Foça İnşaat sonrası temizliği, cafe bar temizliği, Foça tadilatli dükkan temizliği,Foça dubleks daire temizliği,Foça tripleks villa temizliği, Foça havuz temizliği, site temizliği,Foça otel temizliği, Foça pansiyon temizliği
Yeni Foça ,Eski Foça ,Bağarası ,Horozgediği ,Gencelli ,Kozbeyli ,Biçerova ,Hatundere ,Çakmaklı ,Aliağa 


Foça Ev Temizlik Firmaları – Alo İzmir Temizlik – 0 232 362 01 00

 

Yorumlar: 1

 1. Foçada Temizlikçi şirketi
  Foça Temizlik Şirketleri

  Foça Temizlik Şirketleri olarak kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlerin rahatlığı ve mutluluğu adına temin edilmiştir. Foça ’da Temizlik Şirketleri yani ve Temizlik hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.
  izmirde temizlik şirketi Foça ‘ta Temizlik sonrasında sizlerin memnuniyet sorgulaması yapılır.Profesyonel çalışma şeklinin sadece hizmet tatminine dayalı olmadığının farkında olan Foça temizlik firması Personelleri samimi, dürüst ve güvenilir şekilde hizmet verebilmektedir.Foça Temizlik Şirketi Olarak, başlıca hizmet verdigimiz alanlar şünlardır; Foça Dış Cephe Temizliği, Foça Ev Temizliği, Foça Fabrika Temizliği, Foça İşyeri ve AVM Temizliği, Foça Merdiven Temizliği, Foça Ofis Temizliği, Foça Otel Temizliği, Foça Temizlik firmaları, Foça Temizlik firması, Foça Temizlik Şirketi, Foça Temizlik Şirketleri, Foça Villa Temizliği, Foça Zemin Temizliği Ve Cilalama detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir, yada hizmetlerimizin detaylarını aşagidan okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

  Foça Ev Temizliği

  Foça ’da Tertemiz evler mutlu aileler

  Atalarımızın da dediği gibi temizlik imandan gelir. Günümüzde temizlik artık ayrı boyuta ulaştı. Kişisel temizliğin ön planda olduğu son dönemlerde artık insanlar evlerinin de temizliğine acayip bir önem başladı.

  Foça Ev temizliği Şirketleri artık kişilerin en dikkat ettiği kriterler içinde yer almaya başladı. Artık birisi evinize geldiği de sizden çok ev temizliğini dikkatlice inceleyerek sizinle ilişki kuruyor da diyebiliriz. Hatta kadınlar gününde reklam bile olabilirsiniz. Ev hanımları ev temizliği bu sebeplerden dolayı profesyonel olarak yapmaya çalışıyorlar.

  Değişen dünya şartlarında kadınlar kendilerine daha fazla zaman ayırmak için ev temizliğini bu işi hakkını veren temizlikçi ablalara bıraktılar. Foça Ev temizliği şirketleri bu anlamda yeni bir döneme geçti, level atladı diyebiliriz.

  Artık kadınlar kendilerine zaman ayırıp yorulmadan Foça ev temizliği şirketlerine yaptırabiliyorlar. Bu anlamda gelişen şartlarda hizmet veren şirketler yarış halindeler. Bu şirketler sizin beklentilerine en iyi cevabı verecek seviyeye geldiler.

  Foça Temizlik Şirketleri

  Foça ’da Ev Temizligi Şirketleri, Foça’da ve Büyük Şehirlerde yaşayan insamların en büyük sorunlarından biri olmaya başlamiş ve gerek iş hayatının yogunlugu, gerekse bu yogunlugun getirmiş oldugu yorgunlugun ve halsizlikten dolayı ev temizligine zaman ayıramayan insanların, hem hijyenik, hem de uyfun fiyatlara yaşam alanlarımiz olan ve alemizin sıcak yuvasını olan evlerin temizligine önem vermekteyiz.

  Foça ’da Ev Temizligini Nası Yapıyoruz?

  Temizlik firması Foça ’da Ev temizligini, Evin durumuna göre (Evin Büyüklügü, arzu edilen hizmetin çeşidi) belirlemektedir.genel olarak; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması.

  Evde Cam temizliği Foça ;

  Cam temizliginde profosyonel Bir personel İle Evlin cam temizligi Uygulaması yapılmaktadır. Camcı malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.

  Cam temizliği yapılırken mutlaka emniyet kemeri takılı olacaktır.

  Evde Mutfak temizliği Foça ;

  Bayan temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir. ( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

  Evde Banyo temizliği Foça ;

  Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.

  Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

  Evde genel toz alımı ve zemin temizliği Foça ;

  Cam temizliğini biFoçan bay personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

  Evde Koltuk ve halı temizliği Foça ;

  Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret ödemezsiniz.

  Ev temizliğine geldiğimizde 1 takım koltuk ve 5 metrekare halınızı ücretsiz temizliyoruz.

  Evde Ütü yapılması;

  Gelen temizlik personellerimiz kesinlikle ütü yapFoçatadır.

  Duvar silimi Foça ;

  Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk ve halı temizliği yerine en fazla 1 odanın duvarlarını silmektedir.

  Ayrıca Ev Temizlik Şirketi (firması) olarak 7/24 arayabilir ve Ev Temizligi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Foça Villa Temizliği

  Foça Temizlik Şirketleri arasında en iyisi olabilmek için gerekli olan tüm detayları gözden geçirerek müşteri memnuniyet oranlarımızı %100 hedefine ulaştırmak için çalışmaktayız.

  FoçaVilla Temizliği

  Villalar normal evlere göre büyük olduğu için daha fazla kirlenmektedir. Ayrıntılı temizliğin daha yoğun ve doğru yapılması gerekir. Tecrübeli personelimiz sayesinde Foça ’da villa temizligi Firması kısa sürede birçok koldan villalarınızı temizlenmekte ve sizlere temiz bir ortam sunulmaktadır.

  Foça villa temizligi şirketi olarak İnşaat sonrası Villa temizligi, Tadilat ve boya sonrası villa temizligi hizmetlerimiz mevcuttur.

  Foça Dış Cephe Temizliği Şirketi

  Foça Dış cephe temizliğ ve Foça dış cephe cam temizliği ; kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır. Çankırı Danışmanlık temizlik Foça ’da bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.izmir temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir izmir temizlik firmasını arayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

  (Foça )Vinç ile temizlik yapılamayan alanlarda genellikle çözüm olarak iskele kurulması veya yukarıdan halatlı temizliği uygulamaktayız. Dış cephe temizliği Foça ve Foça Temizlik şirketi
  Bu seçenekler içerisinde uygulamamız temizlenecek alanın kirlilik durumuna da bağlıdır. Örneğin tadilat görmüş dış cephelerde veya inşaatın tamamlanmasından sonraki dış cephe temizliklerinde temizlenecek alanın kirliliği yoğun olduğundan dolayı yüzeye en yakın bulunabileceğimiz şekilde planlama yapmaktayız. Özellikle Foça dış cephe cam temizliğinde inşaat kalıntıları varsa bunların kazınması gerekmektedir. Ayrıca dış cephe alikobat ile kaplıysa temizlik işlemi daha uzun ve titizlik gerektirir. Ayrıntılı bilgileri uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

  Foça ’da Dış Cephe Temizligini Nası Yapıyoruz?

  Vinç ile diş cephe temizliği Foça

  Foça dış cephe ve cam temizliği firmaları

  Kendi özel vincimiz ile, vinç ile yapılabilecek diş cephe temizlik işleriniz için en uygun ve en temiz diş cephe hizmeti sunmaktadır,

  Dağcı ile diş cephe temizliği

  Dağcı ekibimizle yapmış oldugumuz diş cepe temizliği konusunda Foça ’da müşterilerimize verdigimiz memnuniyetden aldıgımız güvenle özel, Dağcı ekibimiz ile Foça diş cephe temizliği şirketleri arasında hatrı saylır bir yer edınmiş ve Foça ’da diş cephe temizliğinde müşterilerini profosyonel kadrosu ve kaliteli hizmet politikası ile zamanının teknolojik gelişmelerini takip eden Foça ’un tüm semt ve mahallelerin Diş cephe temizliğini sunmaktadır sizler de ulasılamayan ve özel egitimli Dağcılarımız ile kendi işletme( rezidans, plaza, site, fabrika, şirket,firma, kafe,vb ) gibi yerlerinizin diş cepe temizliğini yaptırmak istiyorsanız ve nasıl yaptıracagınızı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve en uygun çözünleri uygu fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

  Platform ile diş cephe temizliği Foça

  Platform ile yapılan işlerde en önemli olan iş güvenligi yüksege çikma belgesi gibi belgeler dir. temizlik şirketi Foça ’da diş cephe temizliği şirketleri arasında kendi profosyonel ekibinin tüm dosyalarını hazırlamış ve çalişma ekibinin iş güvenligi ve sagligi ile ilgili tüm egitimleri tamamlamiş bir ekip kur Foçatur. bu yüzden platform ile Foça ’da diş cephe temizliği yapılabilecek bolgeler de güven ve huzur ile izmir temizliği arayabilir ve muesseseniz’in, diş cepe cam temizliğini yaptıra bilirsiniz.

  Sepet ile diş cephe temizliği Foça

  Diş cephe temizliği yapan, Foça diş cephe temizliği şirketleri genelde maliyet ve temizliği yapılacak olan bölgenin temizliği için en uygun vasıta olarak, sepet ile diş cephe temizliğini uyuygun gormekte ve tercik etmektedirler. Izmir temizlik ‘de Foça ’da diş cepe temizliği yapar iken müşterilerine en uygun ve en temiz dişcepe temizliği hizmetitini sunabilmek için sepet ile diş cephe temizliğini küllanarak Foça ’da temizlige ihtitacı olan tüm semt ve mahallelerine sundugu hizmete siz de bir telefon ile ulaşabilir ve ücretsiz keşiflerimizden istifade edebilirsiniz.

  Portatif Sepet ile diş cephe temizliği Foça

  Diş cephe temizliği yapan, Foça diş cephe temizliği şirketleri genelde maliyet ve temizliği yapılacak olan bölgenin temizliği için en uygun vasıta olarak, portatif sepet ile diş cephe temizliğini uyuygun gormekte ve tercik etmektedirler izmir temizlik ‘de Foça ’da diş cepe temizliği yapar iken müşterilerine en uygun ve en temiz dişcepe temizliği hizmetitini sunabilmek için portatif sepet ile diş cephe temizliğini küllanarak Foça ’da temizlige ihtitacı olan tüm semt ve mahallelerine sundugu hizmete sizde bir telefon ile ulaşabilir ve ücretsiz keşiflerimizden istifade edebilirsiniz.

  Foça Fabrika Temizliği

  Foça ’da Fabrıka Temizligi Şirketleri arasında kısa zaman da yerini alan ve kaliteli bir fabrika temizligi şirketi olacagını ispatlayan izmir temizlik şirketi Foça Başta olmak üzere Foça genelin de fabrika temizligi şirketleri arasında yerini almiştir.

  Foça ’da Fabrika Temizligini Nası Yapıyoruz?

  Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilen izmir Temizlik, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır. Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere Foça Temizlik’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Fabrika temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmet detayları şöyledir: Camların silinmesi, duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması,çöplerin toplanması, lavabo ve wclerin temizlikleri, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliği.Fabrika temizlik Şirketleri Olarak hizmetimiz :Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır. Temizlikçi şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır.İnşaat sonrası,tadilat sonrası,eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler mevcuttur.

  Foça İşyeri ve AVM Temizliği

  Foça Alışveriş merkezi temizliğini her temizlik firması koordine ve planlamasını yapması mümkün değildir. Uzmanlık ister sadece koordinasyon değil aynı zamanda temizlikte kullanılacak malzemeler de çok önemlidir. Bunları kullanacak personel hangi kimyasal hangi koşullarda kullanılması gerektiğini mutlaka bilmelidir, Foça Avm Temizlik Şirketi olarak personelimizi sürekli bu konuda eğitiyoruz.

  Personel eksikliğini kadromuzda bulundurduğumuz, yedek personeller ile anında çözüyoruz, hiç sıkıntı olmadan tüm temizlik taleplerine hızlıca cevap veriyoruz.
  Foça Ofis Temizliği

  müşterilerimize profosyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız

  Foça ’da Temizlik Firması olarak hizmet veriyoruz. Günümüzün büyük bir bölümünü ofis de geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemli olduğunun farkındayızdır.FoçaTemizlik firması olarak en ince ayrıntısına kadar kusursuz temizleriz. Foça Temizlik firması aramalarında ve Foça da en kaliteli temizlik firması olarak ilk olarak tercih ediliriz.Profosyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.

  Foça Ofis Temizlik Şirketi olarak Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.

  Masalarınız ve pc’ leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir.

  Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz.

  Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.

  Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları,aspriratörünüz fayansları temizlenerek,mutfağınızın hijyeni sağlanır.

  Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

  Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.

  Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminat, epoksi, pvs vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.

  Foça Otel Temizliği

  Birçok insanın uğrak yeri olan oteller, sadece gelip geçilen değil aynı zamanda insanların kaldığı bir hizmet noktasıdır. Bu bağlamda oteller belirli periyotlarla temizlenmelidir. Temizlik Şirketi, otellerinizin tüm temizlik işini birden çok personeli ile kısa sürede yaparak siz ve müşterilerinize sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

  Foça Temizlik firmaları

  Foça temizlik şirketleri arasında Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça izmir Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

  Foça Temizlik firması(Foça ) Temizlik Firması Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Foça Temizlik Şirketi

  (Foça ) Temizlik Şirketleri ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları –camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Foça Zemin Temizliği Ve Cilalama

  Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz.

  Foça temizlik şirketleri, Foça inşaat sonrası temizlik, Foça ofis temizliği, Foça temizlikçi kadın, Foça temizlikçi bayan, Foça cam temizliği, Foça cam silme, Foça haşere ve böcek ilaçlama, Foça mermer cilalama, Foça baca temizliği, Foça ev temizliği, Foça koltuk yıkama, Foça halıflex yıkama, Foça dış cephe temizliği, Foça endüstriyel temizlik, Foça yangın sonrası temizlik, Foça villa temizliği, Foça ev su baskını müdahale, Foça gündelikçi bayan, Foça böcek ilaçlama, Foça ev ilaçlama, Foça taşeron temizlik şirketleri, Foça temizlik hizmetleri, Foça temizlik

Yorumunuzu ekleyin

Mobil Arama
Bize Gelin